Roberto Pırlanta Hakkında

Kurulduğu günden bu güne kadar olan süreçte Türkiye’nin lider Pırlanta firmalardan biri olan Roberto Pırlanta.4 senelik geçmişiyle sadece Türkiye illerine bağlı kalmayarak ta kendini kanıtlamış ender firmalar arasında yer almak tadır. Pırlanta sektöründe dünya pazarına açılan firmamız . Başta Avrupa olmak üzere bir çok ülkede satışlarına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız , müşterilene verdiği hizmetle her zaman kalitesini korumayı başarmış ve müşterilerinin olumlu yorumlarını toplamayı başarmıştır.Tektaş yüzük üretimide yapan firmamız yeni evlenecek çiftler için zaman zaman yaptığımız kampanyalarımız ilede bir nebzede biz katkıda bulunmuş oluyoruz.

Ürettiği pırlanta ve tek taş yüzüklerin kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız aynı zamanda müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunma ilkesinide prensipleri arasına sokmuştur.Kalitesinden ödün vermeyen firmamız tek taş yüzük fiyatları ilede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Ürettiğimiz diğer pırlanta yüzük modelleri ve diğer mücevherat ürünleri için sitemizi inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz . www.robertopirlanta.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir